Dywany

Poznaj praktyczne informacje, porady i ciekawostki na temat dywanów.

Komfort dywany - interesujące fakty i porady

Dywany Komfort to oferta dla wymagających. Firma swoje wybory oferuje już ponad 20 lat, ciesząc się zaufaniem wielu klientów, poszukujących produktów wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach.

Komfort to jedna z największych w Polsce sieci sklepów, oferujących materiały wystroju wnętrz, ze szczególnym uwzględnieniem pokrycia podłóg. Sklepy Komfort, działające jako sieć franczyzowa, oferują dywany w wielu wzorach i kolorach. Dzięki temu każdy klient może znaleźć dla siebie odpowiedni model, który będzie pasował do wnętrza oraz spełniał oczekiwania.

Sklep Komfort z aktualną ofertą dywanów i wykładzin znajdziemy praktycznie w każdym większym mieście na terenie całego kraju.

Historia sklepów Komfort

Firma Komfort swoje dywany i wykładziny sprzedaje od wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Duże zapotrzebowanie na tego rodzaju wyroby były związane z rozwojem budownictwa mieszkalnego w Polsce. To zaś sprawiło, że firma szybko i prężnie się rozwinęła, oferując wysokiej jakości wyroby tekstylne.

Obecnie dywany Komfort dostępne są w ponad 140 salonach sprzedaży na terenie całej Polski. Dzięki temu każdy, komu zależy na zakupie wysokiej jakości wyrobów, ma do nich dostęp.

Oferta sklepów Komfort

Sklepy Komfort dbają o rozwój oferty, zgodnie z zapotrzebowaniami klientów. Dlatego włączają do niej nowe marki oraz nowych producentów dywanów.

W ostatnim czasie pojawiły się wyroby marki Esprit - nowoczesne modele przygotowywane z myślą o młodzieży, która ceni sobie oryginalność i niepowtarzalność. Tego rodzaju dywany sprawdzą się przede wszystkim w nowoczesnych wnętrzach. Tego rodzaju modele to przede wszystkim wzory geometryczne.

Salony Komfort oferują również dywany dla dzieci. Są to modele w wielu wzorach, aktualizowane w oparciu o popularne dziecięce postacie znane z kreskówek. Dywany Komfort to m.in. modele: Hannah Montana, Hello Kitty, Disney, Haba. Takie dywany nie są dostępne w innych sklepach.

Oferta sklepów Komfort jest bardzo szeroka i obejmuje najbardziej znane marki, np. Agnella. W ramach oferty można zakupić zarówno modele nowoczesne, jak i wpisujące się w styl tradycyjny i klasyczny.

Bez względu na to, na jaki wyrób się zdecydujemy, dywany oferowane przez firmę Komfort to gwarancja wysokiej jakości wykonania. Dzięki temu zakupione modele będą mogły służyć całe lata, nie tracąc nic ze swojego uroku.

Warto podkreślić, że w sklepach Komfort bardzo często organizowane są wyprzedaże sezonowe. Dzięki nim, dywany i wykładziny można zakupić w atrakcyjnych cenach.