Dywany

Poznaj praktyczne informacje, porady i ciekawostki na temat dywanów.

Dywany Łuszczów - interesujące fakty i porady

Łuszczów to jeden z największych importerów dywanów. W swojej ofercie posiada zarówno wyroby polskie, jak i zagraniczne. Bogaty asortyment dostępny jest w firmowych salonach oraz sprzedaży internetowej.

Łuszczów to jeden z najczęściej wybieranych importetów dywanów. Firma zlokalizowana w województwie lubelskim, a zajmująca się importem dywanów, proponuje szeroką ofertę swoich wyrobów i wykładzin.

Historia firmy Łuszczów

Łuszczów to firma funkcjonująca na rynku od 1995 roku. Początkowo działalność przedsiębiorstwa skupiała się wyłącznie na sprzedaży hurtowej. Z czasem dostrzeżono potencjał w rynku detalicznym, co spowodowało rozwój sprzedaży bezpośredniej. Powstało wiele salonów firmowych, a wraz z rozwojem Internetu - również sklepy sprzedające on-line.

Dzisiaj oferta proponowana przez importera z Łuszczowa jest naprawdę imponująca. Dywany i wykładziny to nie jedyne produkty sprowadzane przez firmę. Dostępne są również inne akcesoria, związane z wystrojem wnętrz. W ofercie dostępne są m.in. taśmy dwustronne, listwy przypodłogowe, wycieraczki.

Oferta firmy Łuszczów

Dywany Łuszczów to głównie modele shaggy. Są to obecnie najpopularniejsze wyroby w Polsce. Tego rodzaju produkty to szeroka oferta firmy. „Włochacze” dostępne są w wielu wzorach i kolorach. Ponadto możliwość wyboru gęstości dywanu oraz długości włosa sprawia, że żaden klient nie ma problemów z wyborem najbardziej odpowiadającego modelu.

W ofercie firmy Łuszczów znajdują się również dywany polskich producentów, do których zalicza się m.in. Agnella, Weltom, Dywilan. Firma zajmuje się sprzedażą licznych modeli, pochodzących z importu. Przodują przede wszystkim dywany tureckie, choć w ofercie dostępne są i inne wyroby.

Łuszczów, choć jest niewielką miejscowością, słynie głównie z tego, że jest jednym z największych w Polsce importerów dywanów. Działające tutaj przedsiębiorstwo, swój asortyment oferuje w trzech głównych salonach - w Zamościu, Lublinie i Chełmie. Coraz większą popularnością cieszy się również sprzedaż on-line. Dywany z Łuszczowa dostępne są również na wielu aukcjach internetowych, co pozwala na zakup wyrobów w atrakcyjnych cenach.